Tým

Keiiko

Dlouholetý oxider #sunsubu a hlavní Boss Kurousagi. Nemá rád stream, průměrný až očivyškrabující český fansub. Fanoušek cyberpunku a detektivek, hlavně Detektiva Conana.

Fenste

Občasný hráč, rádoby překladatel a podle všeho zástupce šéfa téhle králíkárny.

ALiEN211

Aktivně neaktivní překladatel a věčný prokrastinátor.

Wraith

-

Ximara

Ass-Rape

Bývala jsem hodná a slušná dívka a pak jsem přišla mezi PLIN a otaku. Vlivem obojího se ze mě stal language nazi, a protože si mě pod svá pivní křídla vzal edík, bylo jen otázkou času, než se dostanu k Sunsubu, Konatě, pivu a těm dalším věcem, co k tomu patří. Nemohlo nedojít k rozšiřování kruhu náhodných známých, a tak jsem se v časech, kdy jsem neměla do čeho píchnout, dostala i ke Kurousagi. Bohužel, momentálně je to s mým časem velice špatné…

MistrBuBak

Člověk, který nechápe, jak se tady ocitnul, proč tady zůstal a hlavně proč ho ještě nevyhodili. Workoholik, který si to ovšem nechce přiznat. Jinak jsem jen další tuctová existence, kterých je po všech těch internetech spousta.

Omaj

Introvert, kulihrach, děravá hlava a milovník 2D her, který má tendenci všem se rozdávat a znásilňovat svůj volný čas. Zakladatel bývalé skupiny Omaj team a nynější člen skupin AKT, Sunsub a Kurousagi.


Neaktivní členové

chill

Velká univerzální anomálie, music freak, japanofil, požitkářka a fantasačka. Největší a nejděsivější language nazi v okruhu mnoha set síťových uzlů. Někteří jí nazývají puristkou, jiní bohyní či kouzelnicí.

Veve

-

Maiko

Fangirl, velká milovnice tvrdší hudby, kofoly a ping-pongu. Ve svém volném čase feedím LoLko a vyhýbám se skutečným lidem.

Temari-niichan

Jsem masochistka a anime maniak co nesnáší ranní vstávání!

Fekki

Aurielle

_M_

-


Prehistoričtí bývalí členové

Evolution
ero
Překlad
Oživovatel Chatu
Kristýnka
kitty
Korektury
Animal
animal
Překlad
Encode (Hardsub)
AMV
bunazaka
bunazaka
Korektury
LOYF
loyf
Korektury