Tým

Keiiko

Dlouholetý oxider #sunsubu a hlavní Boss Kurousagi. Nemá rád stream, průměrný až očivyškrabující český fansub. Fanoušek cyberpunku a detektivek, hlavně Detektiva Conana.

Fenste

Občasný hráč, rádoby překladatel a podle všeho zástupce šéfa téhle králíkárny.

ALiEN211

Aktivně neaktivní překladatel a věčný prokrastinátor.

Ximara

Ass-Rape

Bývala jsem hodná a slušná dívka a pak jsem přišla mezi PLIN a otaku. Vlivem obojího se ze mě stal language nazi, a protože si mě pod svá pivní křídla vzal edík, bylo jen otázkou času, než se dostanu k Sunsubu, Konatě, pivu a těm dalším věcem, co k tomu patří. Nemohlo nedojít k rozšiřování kruhu náhodných známých, a tak jsem se v časech, kdy jsem neměla do čeho píchnout, dostala i ke Kurousagi. Bohužel, momentálně je to s mým časem velice špatné…

MistrBuBak

Člověk, který nechápe, jak se tady ocitnul, proč tady zůstal a hlavně proč ho ještě nevyhodili. Workoholik, který si to ovšem nechce přiznat. Jinak jsem jen další tuctová existence, kterých je po všech těch internetech spousta.

Nicka

Gramatický nácek zaměřující se na angličtinu. Poslouchá dobrou hudbu a kouká na dobrá anime. Keiikovo rádoby osobní korektor. Znám taky jako @Její osaměle nadržené a zoufalé Ex-Edgelordstvo DereLoli Vypalo-Nabíječka skoro13let, napiš mi desu a taky genderfluidní troll.


Neaktivní členové

Wraith

-

chill

Velká univerzální anomálie, music freak, japanofil, požitkářka a fantasačka. Největší a nejděsivější language nazi v okruhu mnoha set síťových uzlů. Někteří jí nazývají puristkou, jiní bohyní či kouzelnicí.

Veve

-

Maiko

Fangirl, velká milovnice tvrdší hudby, kofoly a ping-pongu. Ve svém volném čase feedím LoLko a vyhýbám se skutečným lidem.

Temari-niichan

Jsem masochistka a anime maniak co nesnáší ranní vstávání!

Fekki

Aurielle

Omaj

Introvert, kulihrach, děravá hlava a milovník 2D her, který má tendenci všem se rozdávat a znásilňovat svůj volný čas. Zakladatel bývalé skupiny Omaj team a nynější člen skupin AKT, Sunsub a Kurousagi.

_M_

-


Prehistoričtí bývalí členové

Evolution
ero
Překlad
Oživovatel Chatu
Kristýnka
kitty
Korektury
Animal
animal
Překlad
Encode (Hardsub)
AMV
bunazaka
bunazaka
Korektury
LOYF
loyf
Korektury